logotype

Телефон для запису

+38(050)-0282-221

БЕЗКОШТОВНА МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ (НСЗУ)

Для дорослих та дітей віком від 3-х років.

Кожен з Вас може отримати медичну реабілітацію за державні кошти.

Для цього не обов'язково йти в державний медичний заклад.

Клінічний Санаторій "Перший" в Одесі працює за програмою медичних гарантій Національної Служби Здоров'я України і реабілітацію Ви отримаєте безкоштовно.

Реабілітація станів після перенесених травм, ДТП, скутості у суглобах, обмеженість рухів, болях у різних відділах хребта, наслідків порушень мозкового кровообігу, посттравматичних стресових розладів, апатії, невралгії, частий головний біль чи порушення сну - Вам неодмінно до нас!

Для цього необхідно зробити декілька простих кроків:

  1. Зверніться до свого сімейного лікаря, педіатра або невролога та отримайте направлення на проходження нестаціонарної медичної реабілітації.
  2. Зателефонуйте до нас за телефоном +38(050)-0282-221. та запишіться на консультацію. На первинній консультації лікар реабілітаційної медицини визначить обсяг необхідних реабілітаційних заходів, враховуючи Ваш стан і особливості організму.

Що потрібно обов'язково мати для проходження реабілітації, окрім направлення:

  1. Копія документа, що підтверджує особу.
  2. Амбулаторну картку та результати всіх проведених обстежень згідно з діагнозом.
реабілітація

«First Health Resort» – це здоров'я без ліків!

– Морський клімат; 100 метрів пологого піщаного пляжу; 3 власні джерела мінеральної води; 35 фахівців експертного рівня та головна перевага – 125 років практики!

Місце, де є Легенда! Кожен наш корпус – це історична будівля, яка приховує багато загадок. Місце, де поєднується приємне з корисним – пляжний відпочинок та професійна турбота про здоров'я.

Місце, де тісно взаємодіють історія та сучасність – будучи одним із найстаріших санаторіїв України успадкував найкращий досвід у бальнеолікуванні та реабілітації.

Але ми продовжуємо досліджувати нові можливості, що надаються сучасною медициною.

З упевненістю можемо заявити, що в санаторії "Перший" використовують обладнання аналогів якого немає на півдні України, також розробляються авторські методики та програми.

Ми чекаємо на Вас, у зручний для Вас час! Запис на реабілітацію проводиться за телефоном: +38(050)-0282-221.

санаторій

Увага! Кількість місць обмежена
Заповни форму просто зараз!